Гърция
430 лв.

Юникорн Травел
ОСТРОВ КОРФУ - ОСТРОВЪТ НА НИМФИТЕ
5 дни 4 нощувки на база BB
Туризъм Топ оферти
Транспорт: автобус
Екскурзията е актуална:
от 02.09 до 06.09 от 22.09 до 26.09














ГЪРЦИЯ

остров КОРФУ - острова на нимфите

КУЛАТА - СОЛУН – КОЗАНИ– ЙОАНИНА - ИГУМЕНИЦА - остров КОРФУ / 2010г.
5 дни / 4 нощувки
цена от: 430 лв.
ДАТИ:

02.09.2010

22.09.2010

 

1 ден
Отпътуване от София в 06.00 ч от стадион “ Васил Левски “ маршрут София –Солун – Йоанина - Игуменица / 550 км. /. Пристигане в Игуменица, преминаване с ферибот за о – в Корфу / 1 ч 45 мин. /. Настаняване в хотел. Вечеря. Нощувка.

2 ден
Закуска. Обзорна екскурзия на град Корфу - старата и новата крепост, аркадите Листон, църквата "Св. Спиридон", двореца "Ахилейон", полуостров Канони и Мишия остров. Свободно време. Връщане в хотела. Вечеря. Нощувка.

3 ден
Закуска. Екскурзия до Палеокастрица - едно от най-красивите места на остров Корфу. Ще ви впечатлят няколко невероятни плажа с кристално чиста вода, сгушени по бреговата линия или разпръснати в маслинови, лимонени и кипарисови градини. Мнозина трърдят, че това е било мястото на двореца на крал Алкинос. Пейзажа комбинира синьо-зелени води и живописни заливи и е само малка част от гледките, които ще ви завладеят. Тук можете да посетите Византийския манастир на Панагия. Отпътуване за Сидари – считано за едно от най - пленителните места на острова, уникално със своя пясъчен канал образуван от морските води " Канала на любовта ".Вечеря. Нощувка.

4 ден
Закуска. По желание разходка с корабчето “Калипсо стар” което ви предлага едно екзотично едночасово пътуване със специално конструирано корабче, чието прозрачно дъно ви позволява да изследвате и да се насладите на вълнуващия и завладяващ свят на морското дъно. С голямото си разнообразие и красота, подводния свят ще ви удиви. Като допълнение, двата морски тюлена – Симба и Анна ще ви изпълнят уникално подводно шоу, по време на кратката ви почивка на остров Видо или свободно време за разходка в Керкира. Вечеря. Нощувка.

5 ден
Закуска. Сутринта отпътуване за България. Пристигане в София късно вечерта.

ЦЕНА:
430,00лв.

Дете до 2 години безплатно ( има възможност за използване на бебешко кошче за спане, срещу допълнително заплащане на място)
Дете от 2 до 11 години, настанено на допълнително легло - 245,00 лв

Пакетната цена на човек в двойна стая включва:

  • транспорта с лицензиран автобус 3*/4*
  • 4 нощувки в Хотел 3*
  • 4 закуски и вечери на блок маса
  • Панорамна обиколка на Корфу
  • местен екскурзовод по време на обиколката
  • Медицинска застраховка 2000 евро (за лица навършили 60 години задължително доплащане - 1 евро)

* * по желание срещу доплащанe застраховане на по-висока застрахователна сума.

  • фериботни такси и билети
  • водач от фирмата организатор
  • екскурзия до Палеокастрица и Сидари


Цената не включва:

  • Входна такса на двореца Ахилион – 4 евро
  • Доплащане за самостоятелна стая – 95 лв.
  • Доплащане за климатик - по 4 евро на вечер на стая


Корабчето “Калипсо стар”
“Калипсо стар” ви предлага екзотично едночасово пътуване със специално конструирано корабче, чието прозрачно дъно ви позволява да изследвате и да се насладите на вълнуващия и завладяващ свят на морското дъно. С голямото си разнообразие и красота, подводния свят ще ви удиви. Като допълнение, двата морски тюлена – Симба и Анна ще ви изпълнят уникално подводно шоу, по време на кратката ви почивка на остров Видо.
Цена: 14 евро + 2 евро на човек трансфер хотел – пристанище - хотел;

BCT595M

Юникорн Травел

 

                       Изкуството да Пътуваш!

 

 

За контакти
и резервации:
Видяна общо:60 рейтинг: 1.50

Юникорн Травел | - ОСТРОВ КОРФУ - ОСТРОВЪТ НА НИМФИТЕ
© 2000-2010 Journey.bg. Всички права запазени.